Svako veliko slavlje počinje malim korakom – a ovaj je jednostavan. Ispunite kontakt obrazac, nazovite nas ili nam pišite, i naš tim će vam se javiti u najkraćem mogućem roku. Kao bend za svadbe s dugogodišnjim iskustvom, znamo da je svaki detalj važan i da planiranje zahtijeva vrijeme. Zato ne odgađajte – termini se rezerviraju unaprijed, a vaš savršeni dan zaslužuje savršenu pripremu.

Zatražite ponudu

Ispunite obrazac i javit ćemo vam se u roku 24 sata sa svim potrebnim informacijama.

Za najbolji izbor termina, preporučujemo kontaktirati nas 6-12 mjeseci prije vjenčanja, kako biste na vrijeme rezervirali svoj datum.

Bend za vjenčanje Vertigo

Što kažu naši mladenci

Draga Augustina, sada kada su nam se malo slegli dojmovi šta da ti kažemo osim da ste zaista bili fantastični! Veliko vam hvala za svo veselje, trud i zabavu koju ste nam priredili. Uživali smo zaista svakog trenutka, nadam se da je i vama bilo barem upola dobro kao i nama jer evo svi su bili oduševljeni. Uvijek ćemo vas pamtiti 😊 🥳 Još jednom veliko hvala od nas 😄
Ella i Mario
Draga Augustina hvala tebi i citavoj Vertigo Grupi za nezaboravno vjenčanje! Bili ste vrhunski i publika se oduševila svima vama! Bilo nam je prelijepo sa vama! Hvala vam od ❤️ na svemu! 🥹 Ako slučajno imate neke snimke bili bi jako zahvalni ako bi nam mogla proslijediti 😍 🫶 Hvala jos jednom.
Marina i Hrvoje
Evo da vas pohvalim, puno upita sam dobila koji je bend svirao 😃
Marta i Ivan
Dragi svi, hvala vam na predobroj fešti u subotu. Ne sjećam se uopće dal smo se pozdravili na kraju svadbe. Ako trebate pjevača slobodno me zovite, iako sam ja više kao bek "bokal" 🙈 🤗 😂
Josip i Lena
Hvala Vam još jednom što ste poslušali sve naše upute i želje i napravili sjajnu atmosferu na našem vjenčanju. Mi smo se odlično proveli, a i naši gosti su uživali. Nadam se da vas naši gosti nisu previše umorili i da ste se i vi uspjeli malo zabaviti na poslu. Od nas imate sve preporuke i sretno dalje 😊
Marko i Sofija
Dragi svi, sad dok smo malo došli k sebi javljam se sa zahvalom. Hvala od srca kaj ste bili dio našeg dana, napravili nam pravu feštu, a pogotovo veliko hvala za prekrasan prvi ples. Nadamo se da ste i vi zadovoljni i da vam je bilo dobro. Čujemo se, vidimo se 🥰
Ivana i Emanuel
Draga Augustinaaa, htjela sam se još jednom zahvaliti sada kada su se malo slegli dojmovi! Prekrasno smo se proveli s vama! Tek ću kad pogledamo video moći uistinu shvatiti kako nam je bilo dobro. Prošlo nam je prebrzo, rado bi stisli repeat da možemo 😂 😁 Hvala svim članovima Vertigo benda, stvarno ste ekipa za 10! Oborili ste nas s nogu s vašom energijom i talentom, uz sve ostale obaveze koje imate u svojim svakodnevnicama, nama ste priredili dan i noć za pamćenje! ❤️ Želimo vam i dalje puno zabave na vašim svirkama i nadamo se da ćemo opet imati priliku "čagati" ilitiga partijati s vama! Puno pozdrava od nas dvoje 😘 ❤️
Marina i Ivano
Bok društvo, htio bih se još jednom zahvaliti na odličnoj atmosferi, svi su vas pohvalili... Super repertoar, mi smo baš zadovoljni kako ste sve izveli! 🤗 Svaka preporuka 😎
Adam i Lucija
Želimo se još jednom zahvaliti na svemu, svaka vam čast! Nije moglo biti bolje 🥰
Marko i Aleta
Hej, hvala puno na svemu, super je bilo svi kažu da je bend bio top! Nadam se da nismo bili prenaporni kad smo si malo popili 😅 ❤️
Hana i Fran
Bend za svadbe Vertigo